مزیت قفسه بایگانی ریلی برقی نسبت به مکانیکی

مزیت قفسه بایگانی ریلی برقی نسبت به مکانیکی
06آوریل

 قفسه ریلی برقی  و مکانیکی

مزیت قفسه بایگانی ریلی برقی نسبت به مکانیکی, اگر شما هم مانند بسیاری دیگر از افراد و ادارات که در محیط کار خود از پرونده های زیادی نگهداری میکنند، پرونده، کاغذ و زونکن های بسیار زیادی دارید که نگهداری از این زونکن ها برای شما دشوار هست و مکانی مناسب برای نگه داشتن آن ها پیدا نمیکنید ما به شما قفسه بایگانی ریلی را پیشنهاد میکنیم.

قفسه بایگانی ریلی مکانی برای نگهداری از اسناد و اوراق می باشد که نگهداری از این اسناد و مدار کار بسیار دشوار و سختی می باشد.

راهروهای ثابت کمد های ریلی مکانیکی فضای بسیار کمتری را نسبت به قفسه بایگانی های ثابت اشغال می کنند؛ از این جهت ظرفیت نگهداری آنها نیز بیشتر از قفسه بایگانی ثابت است، که البته این ظرفیت بر اساس محیط و نحوه چیدمان آن تا بیش از هشتاد درصد خواهد رسید.

مزیت قفسه بایگانی ریلی برقی نسبت به مکانیکی

در واقع می توان گفت که با توجه به این موضوع که کمد های ریلی مکانیکی با نیرو های وارد شده انسانی حرکت می کنند، در قفسه های ریلی مکانیکی از گیربکس استفاده شده است که با ضریب تبدبل بالا به سهولت امکان حرکت بلوک های (کمدهای)بایگانی را آسان می نماید و باعث افزایش بهره وری نیروی انسانی می شود.

علاوه بر این امکان تولید این بلوک ها (کمدها) درهر طول و ارتفاعی نیز ممکن میباشد.

مشخصات قفسه بایگانی ریلی مکانیکی

سیستم گردش هوا بایگانی ریلی مکانیکی

با استفاده از سیستم گردش ها در بایگانی ریلی مکانیکی میتوانید تا مدت زمان طولانی، اسناد و مدارک خود را در داخل این سیستم بایگانی نمایید بدون آنکه آسیبی به آنها وارد گردد.

بدنه بایگانی ریلی مکانیکی

همانطور که در توضیحات به آن اشاره شد بدنه بایگانی ریلی مکانیکی از فلز بوده و به وسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل شده است و افراد میتوانند طول، عرض، ارتفاع این قفسه را کاهش و یا افزایش دهند.

شاسی بایگانی ریلی مکانیکی

وجود شاسی کف و سقف بر روی در هر سیستم بایگانی ریلی سبب میگردد تا چرخ ها و ستون های محصول با استحکام بیشتری در جای خود قرار گیرند و از ورود هرگونه آب، گرد و غبار به داخل دستگاه خود داری میکند.

فرمان قفسه بایگانی ریلی مکانیکی

فرمان قفسه بایگانی ریلی مکانیکی از ABS بوده و استحکام بسیار بالایی دارد و به دلیل جنس آلومینیومی که دارد میتوانید از سالم بودن آن در طولانی مدت اطمینان لازم را داشته باشید.

ستون سیستم بایگانی مکانیکی

ستون بخش اصلی این محصول بوده که سبب استحکام بیشتر این محصول میگردد و معمولا با فاصله 100 سانتی متر جهت تفکیک نمودن هر کدام از دهانه در دو طرف سینی استفاده میگردد. که هنگامی که محصول سنگینی را بر روی آن قرار دادید بتواند وزن بسیاری را تحمل نماید.

سینی بایگانی مکانیکی

سینی های بایگانی مکانیکی بر روی ستون ها به کمک پین متصل شده و با اطمینان هرچه بیشتر میتوانید اسناد، محصولات خود را بر روی آن قرار دهید.

سینی های بایگانی مکانیکی دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند که بر اساس زونکن و پوشه ها میتوانید آن را تغییر دهید.

چرخ بایگانی مکانیکی

وجود چرخ ها در زیر بایگانی مکانیکی سبب حرکت کابین و خود سیستم میگردد

تجهیزات و امکانات قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی

سیستم روشنایی هوشمند 

برای ایجاد الگوی بهینه مصرف از لامپ هایی استفاده شده که توسط سنسورهای مخصوص ورود و خروج افراد را حس کرده و زمانی که فرد وارد راهرو قفسه بایگانی شده روشنایی مورد نیاز برای کاربر ایجاد می شود و به محض خروج خاموش می گردد.

چشم هوشمند 

چشم های هوشمندی در کابین های قفسه بایگانی ریلی تعبیه شده که برای امنیت فرد طراحی شده و در هنگام بسته شدن قفسه بایگانی و درصورت تشخیص فرد و یا هر شئ دیگر قفسه های بایگانی را از حرکت باز می دارد و فرد را از آسیب و یا افتادن برگه یا هر شئ دیگری آگاه می کند.

سنسورهای تثبیت کننده شرایط

این سنسورها در بخشهای مختلف قفسه بایگانی ریلی قرار گرفته و هر لحظه شرایط ایمنی را تست کرده و شرایط متعادلی را بر اساس استاندارد ها ایجاد می کند.

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , قفسه فلزی در تهران , قفسه صنعتی در تهران , تولیدی قفسه فلزی انبار ، قفسه فلزی انباری ، تولید قفسه فلزی دارویی ، قفسه بندی تهران ، تولیدی قفسه در تهران ، تولیدی قفسه فروشگاهی در تهران ، تولیدی قفسه انباری در تهران ، تولیدی قفسه ، قفسه سازی تهران , بهترین برند قفسه ، قیمت قفسه فروشگاهی ، نمایندگی قفسه های فروشگاهی در تهران , فروش قفسه فلزی مشبک در تهران ، قیمت قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه ، کارخانه تولید قفسه فلزی در تهران ، ادرس کارخانه قفسه فلزی ، کارخانه قفسه سازی ، تولید قفسه هایپر مارکت ، تولید تجهیزات فروشگاهی در تهران ، تولید تجهیزات صنعتی در تهران , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه راک قیمت ,قفسه بندی انبار,قفسه فلزی,قفسه صنعتی,قفسه کارکرده,قفسه ساز,نصاب قفسه,قفسه فروشگاهی,قفسه ساز تهران,قفسه راک,نیم طبقه, تولید کننده قفسه راک, قیمت قفسه راک, پالت راک,راک تهران,قفسه دارویی,قفسه لوازم یدکی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.