قفسه صنعتی و اهمیت استفاده از آن

قفسه صنعتی و اهمیت استفاده از آن
27آوریل

اهمیت استفاده از قفسه بندی فلزی صنعتی

قفسه صنعتی و اهمیت استفاده از آن, قفسه فلزی راه خود را به صنعت قفسه بندی باز کرده است و بی شک ماندگار خواهد ماند. علاوه بر افزایش دید و چابکی اهمیت وجود قفسه فلزی را در انبار ها و کارخانه های امروزی می توان مشاهده کرد.

آیا علاقه مند هستید که چگونه وجود قفسه فلزی صنعتی می تواند به ارزش انبار شما بیافزاید بیشتر بدانید؟

در ادامه با راکسازان همراه باشید تا هر آنچه را که باید در مورد قفسه بندی فلزی صنعتی و مزایایی که آنها برای انبارها در سراسر جهان ارائه می دهند بدانید.

قفسه صنعتی و اهمیت استفاده از آن

حقیقت در مورد قفسه بندی فلزی صنعتی

قفسه صنعتی و اهمیت استفاده از آن

قفسه بندی فلزی صنعتی یکی از انواع قفسه بندی های مستحکم و کارآمد است که می توانید برای انبار خود تهیه کنید. قفسه های فلزی می توانند به صورت آزاد باشند، در یک سیستم قفسه ای طراحی شوند یا در یک سیستم نمایش گنجانده شوند.

مزایای آشکار بسیاری وجود دارد و شاید برخی از آنها نه چندان آشکار باشند.

چند نکته نیز در دسته قفسه انباری وجود دارد همانند اکسیداسیون، خوردگی، آسیب که قابل حل هستند. نباید استفاده شما از قفسه های فلزی را تحت الشعاع قرار دهند.

همه کاره

قفسه های فلزی در مجموعه ای از طرح ها ارائه می شوند. می توانید قفسه بندی درجه صنعتی را از عمده فروش خود تهیه کنید و روز بعد آن را در انبار خود داشته باشید. یا می توانید با طراح انبار راکسازان کار کنید و قفسه های فلزی سفارشی دریافت کنید. ممکن است کمی بیشتر طول بکشد، اما ارتفاع و طولی خواهید داشت که بهترین استفاده را از فضای شما می کند.

فضای کارآمد

قفسه های فلزی فضای بیشتری را در هر منطقه به شما می دهد. شما می توانید از بالا یا کناری ذخیره کنید و قفسه هایی در سطوح مختلف داشته باشید. حتما به دستورالعمل های تحمل وزن توجه داشته باشید و قفسه ها را بیش از حد بار نکنید.

مونتاژ آسان

قفسه های فلزی اغلب تکه تکه می شوند و نیاز به مونتاژ دارند. همچنین لازم به ذکر است قفسه پرچ بدون پیچ و مهره می تواند تا 1500 پوند را تحمل کند.

ترکیب قفسه های تک پرچ و دو پرچ دارای یک تیر متقاطع است که توسط دو یا چهار پرچ محکم می شود. پرچ تکی می تواند 350 پوند را تحمل کند، اما پرچ دوتایی وزن را بیش از دو برابر می کند.

بادوام

قفسه های فلزی صنعتی می توانند در برابر درجه حرارت شدید و همچنین فرسودگی لیفتراک ها و سفارش دهنده ها مقاومت کنند، به شرطی که برای جلوگیری از خوردگی یا اکسیداسیون به درستی تکمیل شوند.

فلز درجه صنعتی قوی تر از معمولی است. اما همچنان به محافظت مناسب نیاز دارد.

قفسه‌بندی شما با یک روکش گالوانیزه یا رنگ‌آمیزی آسیب‌های یک اپراتور بی‌دقت دستگاه را بسیار زیباتر خواهد کرد.

هر دو پوشش مزایا و معایب خود را در جلوگیری از خوردگی دارند، اما به نظر می رسد اهمیت قفسه بندی فلزی صنعتی رنگ شده از نظر زیبایی بیشتر و دل پذیرتر است.

فرآیند گالوانیزه ممکن است پوشش را به طور یکنواخت توزیع نکند و ممکن است نقاط ناهمواری وجود داشته باشد. فلزات گالوانیزه در برابر خوردگی مقاومت می کنند زیرا روی آنها پوشیده شده است.

باز

قفسه بندی فلزی یک انجمن باز برای تجسم آسان محصول فراهم می کند و محصولات را در دسترس تر می کند.

قفسه بندی فلزی به شما امکان می دهد جعبه ها را مرتب کنید تا به راحتی در دسترس سفارش دهندگان شما قرار گیرند.

موجودی سریعتر است زیرا همه چیز دیده می شود و کالاهای آسیب دیده به راحتی قابل شناسایی هستند. می توانید جعبه های فرورفته یا محصول نابجا را ببینید. همه اینها برابر با کارآمدتر شدن محیط های کاری و کارکنان است.

مقرون به صرفه

قفسه بندی فلزی یکی از کم هزینه ترین راه حل ها برای ذخیره سازی انبار است. از آنجایی که انواع زیادی وجود دارد، برای هر بودجه چیزی در دسترس است. مانند هر چیز دیگری که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید.

پس فریب کمترین هزینه را نخورید. همیشه کیفیت فلز، پرداخت، ظرفیت وزن و ظرفیت ذخیره سازی را بررسی کنید، مطمئن شوید که قفسه نیازهای شما را برآورده می کند.

اهمیت استفاده از قفسه بندی صنعتی در انبار

انبار را می‌توان قلب تپنده اغلب کسب و کارها قلمداد کرد چرا که یکی از مهم‌ترین بخش‌های زنجیره تولید و توزیع کالاها محسوب می شود.

برای بهینه سازی فضای انبار راهکارهای بسیاری وجود دارد که استفاده از قفسه بندی صنعتی مهم ترین و کارآمدترین راهکار ممکن است.

نظم و ترتیب یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در موفقیت کسب و کارها است و انبار شما هم از این قاعده مستثنی نیست.

قفسه بندی انبار به سازماندهی هر چه بهتر انبارها کمک می کند که البته مرتب نگه داشتن انبار مزایای دیگری هم دارد. در یک انبار منظم و مرتب نیروی انسانی بیشتر احساس امنیت می‌کنند چرا که احتمال بروز حوادث غیرمترقبه به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

قفسه بندی انبار کار را برای کارکنان تسهیل می‌کند و بازدهی و راندمان آن‌ها را افزایش می‌دهد.

انباری را تصور کنید تمام کالاها و محصولات موجود در آن روی هم تلنبار شده اند. کارکنان باید زمان زیادی را صرف پیدا کردن اقلام مختلف کنند و برای خارج کردن آن‌ها از میان انبوه کالاها باید انرژی بسیاری صرف کنند.

حال انباری را تصور کنید که تمامی اجناس به صورت کاملاً منظم در قفسه انبار شده اند و هر وسیله در جای مخصوص خود قرار گرفته است. بدون تردید چنین انباری سرعت و بازدهی کسب و کار را افزایش می‌دهد.

به علاوه می‌توانید قفسه انبار را برچسب بزنید تا کارکنان راحت تر بتوانند کالاها و وسایل موردنظر خود را پیدا کنند. در راهروهای میانی قفسه های انبار از علائم و نشانه هایی استفاده کنید که تردد کارکنان و ماشین های حمل بار را آسان، سریع و ایمن خواهند کرد. با رعایت چند نکته ساده می‌توانید سیستم قفسه بندی انبار خود را بهینه کنید تا خروجی و راندمان کسب و کارتان افزایش یابد و در نهایت درآمد و سودتان چند برابر شود.

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , قفسه فلزی در تهران , قفسه صنعتی در تهران , تولیدی قفسه فلزی انبار ، قفسه فلزی انباری ، تولید قفسه فلزی دارویی ، قفسه بندی تهران ، تولیدی قفسه در تهران ، تولیدی قفسه فروشگاهی در تهران ، تولیدی قفسه انباری در تهران ، تولیدی قفسه ، قفسه سازی تهران , بهترین برند قفسه ، قیمت قفسه فروشگاهی ، نمایندگی قفسه های فروشگاهی در تهران , فروش قفسه فلزی مشبک در تهران ، قیمت قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه ، کارخانه تولید قفسه فلزی در تهران ، ادرس کارخانه قفسه فلزی ، کارخانه قفسه سازی ، تولید قفسه هایپر مارکت ، تولید تجهیزات فروشگاهی در تهران ، تولید تجهیزات صنعتی در تهران , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه راک قیمت ,قفسه بندی انبار,قفسه فلزی,قفسه صنعتی,قفسه کارکرده,قفسه ساز,نصاب قفسه,قفسه فروشگاهی,قفسه ساز تهران,قفسه راک,نیم طبقه, تولید کننده قفسه راک, قیمت قفسه راک, پالت راک,راک تهران,قفسه دارویی,قفسه لوازم یدکی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.