قفسه دست دوم

قفسه دست دوم
13ژوئن

 تولید کننده قفسه صنعتی

قفسه دست دوم, مزایای استفاده از قفسه فلزی زیاد بوده و به همین دلیل یکی از پر فروش ترین قفسه ها برای استفاده در مکان های صنعتی و نیمه صنعتی و فروشگاهی می باشد.

تنوع بالا در مدل و مقاومت بدنه این قفسه دلیل بر این شده است که از آنها در جاهای مختلف استفاده شود.

استحکام زیاد قفسه های فلزی

از دیگر مزایای قفسه های فلزی می توان به استحکام بالای آنها اشاره کرد. به همین دلیل این نوع قفسه را می توان به صورت چند طبقه از کف تا سقف سالن اجرا کرد. تعدد در تعداد طبقات این قفسه ها باعث میشوند تا بهره وری از انبار افزایش پیدا کرده و تعداد کالاهای بیشتری در محیط های کوچکتر قرار گرفته و انبار شوند.

قفسه دست دوم

تولید کننده قفسه صنعتی

مزایای استفاده از قفسه بندی فلزی بسیار زیاد بوده و شاید به همین دلیل است که از پرکاربردترین قفسه ها در محیط های صنعتی و نیمه صنعتی و فروشگاه ها به شمار می آید. تنوع بالا در مدل و بدنه های مقاوم از جمله دلایلی می باشند که باعث افزایش کاربرد این قفسه ها شده است.

استحکام زیاد قفسه های فلزی

نکته بعدی مشاوره و راهنمایی توسط کارشناسان این امر است که به شما عزیزان در خرید و فروش قفسه بهترین راه را نشان می دهند. تنوع زیاد محصولات صنعتی، انباری و فروشگاهی باعث این می‌شود که شما به مدل مورد نیاز خود دسترسی پیدا نکنید ولی بدون هیچ تردیدی می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

به طور معمول در انبارهای بزرگ مدل های مختلفی از قفسه های صنعتی اجرا شده که پس از تمام کار به دلایل مختلف به عنوان مثال جابه‌جایی و یا اضافه بودن بار پروژه اجناس به انبار شرکت برگشت می خورند که به این اجناس بار برگشتی می‌گویند که جز پرطرفدار ترین محصولات هستند که پس بازگشت به قیمت محصول دست دوم و پایین تر به مزایده گذاشته می شوند .

فروش قفسه دست دوم

شرکت قفسه بندی فلزی راکسازان علاوه بر ارائه انواع قفسه فلزی نو جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی و تکمیل محصولات خود خدمات فروش انواع قفسه فلزی دست دوم و کارکرده را نیز به مشتریان گرامی ارائه می دهد . قفسه بندی فلزی کارکرده از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار بوده و بسیار مقرون به صرفه می باشد .مدیران شرکت راکسازان همواره به دنبال راههایی هستند تا رضایت طیف های گوناگون مشتریان عزیز را برآورده نماید از این رو امکان فروش قفسه فلزی کارکرده را نیز برای آن دسته از مشتریان گرامی که قصد تجهیز انبار و یا فروشگاه خود را با هزینه مقرون به صرفه تر دارند فراهم آورد .

قفسه فلزی دست دوم

قفسه های فلزی انواع مختلفی دارند، قفسه های انباری، قفسه های فلزی پیچ و مهره ای، قفسه های فلزی کتاب و …. خب پیش از اینکه درباره قیمت قفسه فلزی دست دوم بخواهیم صحبت کنیم، بهتر است درباره انواع قفسه صحبت کنیم.

قفسه های فلزی کتاب که همان قفسه های قدیمی هستند که در کودکی از آنها به عنوان جایی برای نگهداری همه وسایلمان استفاده میکردیم!

قفسه های فلزی انبار همان قفسه های طوسی پرکاربرد هستند که در انباری ها و گاها قفسه های فروشگاهها مشاهده میکنید.

قفسه های پیچ و مهره ای نیز قفسه هایی هستند که با پیچ و مهره سر هم بندی میشوند و برای کسانی که مدام محل کار یا زندگی خود را تغییر میدهند مناسب است.

قفسه فلزی پیچ و مهره ای

در سیستم قفسه بندی مشبک یا قفسه بندی پیچ و مهره ای از نبشی های سوراخدار، کفه و پیچ و مهره استفاده شده است که میتوان به راحتی آن را نصب نمود.

سیستم قفسه بندی مشبک مخصوص اقلام سبک است که توسط شخص در قفسه ها بارگذاری میشود.حداکثر وزن قرار داده شده روی هر طبقه باید ۱۵۰ کیلو گرم بر متر مربع باشد.

ما میتوانیم در فروشگاه راکسازان قفسه های پیچ و مهره ای را با بهترین قیمت برای شما فراهم کنیم.

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , قفسه فلزی در تهران , قفسه صنعتی در تهران , تولیدی قفسه فلزی انبار ، قفسه فلزی انباری ، تولید قفسه فلزی دارویی ، قفسه بندی تهران ، تولیدی قفسه در تهران ، تولیدی قفسه فروشگاهی در تهران ، تولیدی قفسه انباری در تهران ، تولیدی قفسه ، قفسه سازی تهران , بهترین برند قفسه ، قیمت قفسه فروشگاهی ، نمایندگی قفسه های فروشگاهی در تهران , فروش قفسه فلزی مشبک در تهران ، قیمت قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه ، کارخانه تولید قفسه فلزی در تهران ، ادرس کارخانه قفسه فلزی ، کارخانه قفسه سازی ، تولید قفسه هایپر مارکت ، تولید تجهیزات فروشگاهی در تهران ، تولید تجهیزات صنعتی در تهران , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه راک قیمت ,قفسه بندی انبار,قفسه فلزی,قفسه صنعتی,قفسه کارکرده,قفسه ساز,نصاب قفسه,قفسه فروشگاهی,قفسه ساز تهران,قفسه راک,نیم طبقه, تولید کننده قفسه راک, قیمت قفسه راک, پالت راک,راک تهران,قفسه دارویی,قفسه لوازم یدکی,قفسه بندی انبار, قفسه کارکردده, قفسه دست دوم, قفسه صنعتی, نیم طبقه انبار, پالت, باکس پالت, پانل راک, پالت راک, نصب قفسه, نصاب قفسه, خریدار قفسه دست دوم, تولید قفسه, انبار قفسه, قیمت قفسه, اجرای قفسه بندی انبار, قفسه بند انبار کارخانه, قفسه فلزی, قفسه صنعتی همه شهرستانها, مثلا قفسه در استان گیلان, قفسه انزلی, قفسه صنعتی کرمان,
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.