قفسه بندی پیچ و مهره ای چیست

قفسه بندی پیچ و مهره ای چیست
01مارس

قفسه بندی پیچ و مهره ای

قفسه بندی پیچ و مهره ای چیست, همانطور که می دانید قفسه بندی پیچ و مهره ای از جمله پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین قفسه بندی هایی می باشد که برای انباشته کردن محصولات در انبار مورد استفاده واقع می شود که به این نوع قفسه بندی مشبک نیز گفته می شود.

قفسه بندی مشبک که مناسب بارهای سبک و سنگین می باشد در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد عامل اصلی اتصال این قفسه پیچ و مهره می باشد از این رو به قفسه بندی مشبک شناخته می شود. قفسه بندی پیچ و مهره ای سنگین و نیمه سنگین به دسته ای از این محصول می گویند که برای انبار کردن محصولات و تجهیزات سنگین و نیمه سنگین مورد استفاده واقع می شود می توان گفت کاربرد اصلی این قفسه بندی نگهداری از ابزار و قطعات یدکی در فروشگاه ها، قفسه بندی انبار منازل و انبار ها است و با توجه به قابلیت ساخت با ورقه های گالوانیزه از مقاومت و استحکام بسیار بالایی را داشته و قبال بهره مندی در سردخانه ها نیز می باشد.

قفسه بندی پیچ و مهره ای چیست

قفسه بندی پیچ و مهره ای یکی از رایج ترین و پرمصرف ترین محصولات در انبار ها می باشد که برای انباشته کردن انواع کالاها از این نوع قفسه بندی استفاده می شود قفسه بندی مشبک سنگین و نیمه سنگین به منظور نگهداری و انبار ملزومات قطعات یدکی مورد استفاده واقع می شود.

ویژگی های قفسه بندی پیچ و مهره ای 

قفسه بندی پیچ و مهره ای چیست

قفسه بندی پیچ و مهره یا قفسه بندی مشبک یکی از کاربردی ترین و قدیمی ترین انواع قفسه بندی در انبار ها می باشد که برای بارهای کوچک و سبک وزن مناسب است.

اسکلت این قفسه از فلز ساخته شده است و اتصالات آن پیچ و مهره است که از این محصول نام خود را از آن ها می گیرد.

استفاده از قفسه بندی پیچ و مهره ای در انبارها بسیار متداول است. این محصول از گوشه های سوراخ دار، کف، پانل های پله ای و پیچ و مهره تشکیل شده است که نصب و رفع آن بسیار ساده است. این قفسه برای اشیاء سبک که امکان حمل آن ها وجود دارد مناسب است.

کاربرد اصلی قفسه بندی پیچ و مهره ای

کاربرد اصلی این نوع برای ذخیره قطعات یدکی و ابزار در فروشگاه ها انبارها، گاراژها یا انبار منازل است. این قفسه بندی همچنین می تواند با ورق های آهنی گالوانیزه ضد زنگ ساخته شود تا در برابر رطوبت مقاوم باشد.

انواع قفسه پیچ و مهره ای

قفسه پیچ و مهره ای سبک

این قفسه به دلیل ویژگی هایی که دارد برای ذخیره سازی کالا ها و اقلام سبک در انبار های کوچک کاربرد دارد.

استحکام و مقاومت در مقابل خمیدگی و تو رفتگی این قفسات نیز قابل ذکر است.میزان تحمل بار این اقلام از ۵۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم در هر طبقه است. ارتفاع کم و دسترسی آسان به اقلام مهم ترین دلیل استفاده از این قفسه در انباری و کارخانه ها می باشد.

قفسه پیچ و مهره ای سنگین

این قفسه سفارشی می باشد که برای کالا ها و اقلام نیمه سنگین،سنگین و حجیم در فروشگاه ها و انبار ها به کار می رود.

کیفیت ساخت این قفسه‌ها بسیار زیاد است و مقاومت زیادی نیز دارند. تحمل بار در این نوع قفسه بندی در هر طبقه ۱۲۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم می باشد.

در این قفسه‌ها تعداد زیادی از پیچ و مهره و طبقات استفاده می‌شود.

قفسه‌های سنگین بیشتر در انبارها و کارخانجات استفاده می‌شود و تحمل وزن زیادی را دارند. به این نوع قفسه‌ها مشبک نیز می‌گویند.برای ایمنی بیشتر باید قفسه‌ها را به زمین پیچ کنید و یا ارتفاع آن‌ها را کم کنید.

مهم ترین ویژگی ها

این نوع قفسه بندی به دلیل ویژگی هایش جایگاه خوبی در صنعت قفسه بندی دارد . در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های آن را بیان می کنیم :

  • قابلیت استفاده در انبارهای ملزومات ، قطعات یدکی و انبارهای فنی
  • مونتاژ ، دمونتاژ و سهولت در حمل و جا به جایی آن
  • قابلیت اجرای قفسه بندی طبقاتی تا ارتفاع دلخواه با توجه به شرایط سالن و انبار و وزن اقلام

اجرا و نصب آسان و ارزان قفسه بندی

چیدمان و دسترسی آسان به اقلام مورد نظر توسط نیروی انسانی
وزن سبک قفسه ها و استحکام بالا بخاطر استفاده از پیچ و مهره های گالوانیزه
قابلیت تغییر فاصله و ارتفاع هر یک از طبقات با توجه به حجم و وزن اقلام
تنوع بالا در عمق قفسه ها و انتخاب گزینه مناسب بر اساس نوع اقلام و شرایط محیط
قابلیت استفاده متعدد و باز و بسته کردن و تغییر نحوه چیدمان ردیف ها بر اساس شرایط محیط های مختلف
مقاومت بسیار زیاد در برابر خوردگی و فرورفتگی
قفسه بندی راکسازان ساخت و اجرای انواع قفسه فلزی و تجهیزات انبار

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , قفسه فلزی در تهران , قفسه صنعتی در تهران , تولیدی قفسه فلزی انبار ، قفسه فلزی انباری ، تولید قفسه فلزی دارویی ، قفسه بندی تهران ، تولیدی قفسه در تهران ، تولیدی قفسه فروشگاهی در تهران ، تولیدی قفسه انباری در تهران ، تولیدی قفسه ، قفسه سازی تهران , بهترین برند قفسه ، قیمت قفسه فروشگاهی ، نمایندگی قفسه های فروشگاهی در تهران , فروش قفسه فلزی مشبک در تهران ، قیمت قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه ، کارخانه تولید قفسه فلزی در تهران ، ادرس کارخانه قفسه فلزی ، کارخانه قفسه سازی ، تولید قفسه هایپر مارکت ، تولید تجهیزات فروشگاهی در تهران ، تولید تجهیزات صنعتی در تهران , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه راک قیمت ,قفسه بندی انبار,قفسه فلزی,قفسه صنعتی,قفسه کارکرده,قفسه ساز,نصاب قفسه,قفسه فروشگاهی,قفسه ساز تهران,قفسه راک,نیم طبقه, تولید کننده قفسه راک, قیمت قفسه راک, پالت راک,راک تهران,قفسه دارویی,قفسه لوازم یدکی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.