قفسه بندی پانل راک چیست

قفسه بندی پانل راک چیست
11مارس

قفسه بندی پانل راک 

قفسه بندی پانل راک چیست, با توجه به ضرورت نگهداری مواد اولیه و محصولات ساخته شده که نحوه بارگذاری آن بصورت دستی بوده و نیروی انسانی جابجایی را انجام می دهد، قفسه بندی پانل راک برای نگهداری مواد اولیه و محصولات با حجم متوسط و نیمه سنگین در انبار مرتفع که با نیروی انسانی و دستی بارگذاری می گردد، طراحی شده است.

قفسه بندی بالکی راک یا قفسه پانل راک جهت بارهای پرحجم با وزن متوسط یا نیمه سنگین و با قابلیت بارگذاری به صورت دستی یا لیفتراک های مخصوص استفاده می گردد.

با توجه به ارتفاع سوله های انبار،شرکت راکسازان اقدام به تولید محصول قفسه بندی بالکی راک نموده است که برای انبار هایی با ارتفاع بلند مناسب است. با توجه به بارگذاری دستی در قفسه بندی انبار صنعتی، از ارتفاع انبار می توان بهینه ترین روش ممکن را استفاده نمود.

همچنین می توان با راهروبندی و استفاده از پلکان قفسه بندی پانل راک را در دو تا چهار طبقه تکرار نموده و از حداکثر ارتفاع سالن بهره برد. در قفسه راک جهت دسترسی آسان به طبقات مختلف از بالابر و پلکان پیش ساخته و راهروبندی میان قفسه ها استفاده می گردد که تماماً از اجزاء قفسه بندی تولید و برای پوشش کف راهروها و پلکان از پانل پله مخصوص استفاده خواهد شد.

قفسه بندی پانل راک چیست

مزایای قفسه بندی پانل راک

• قفسه بندی پانل راک – بالکی راک به صرفه و اقتصادی
• قفسه پانل راک در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می گردد
• طبقات متعدد برای دسترسی ساده تر به کالاها در قفسه بندی انبار صنعتی
• استفاده از ورق گالوانیزه ضد زنگ جهت استفاده در سردخانه ها و محیط های مرطوب
• قابليت كاهش و افزايش فاصله طبقات برای نيازهای آتی در قفسه بندی بالکی راک
• قفسه پانل راک و قفسه راک در رنگ های متنوع تولید می شود
• فریم‌های این نوع قفسه بندی متشکل از ستون های دهانه بسته جهت استقامت بیشتر به همراه بادبندهای افقی و مورب و بیس پلیت کف با عرض‌ها و طول های مختلف می باشد.
• قابليت مسقف كردن طبقات فوقاني جهت افزايش سطح مفيد انبار در قفسه بندی بالکی راک
• طراحي و اجراي متناسب قفسه بندی انبار صنعتی با ابعاد و ارتفاع سالن در طبقات مختلف با پلكان، راهرو و نرده
• دسترسي به اقلام از هر طرف در قفسه پانل راک
• محاسبات تحمل وزن بازوها و کفپوش ها براساس بار یکنواخت و گسترده، با توجه به نیاز مشتری برای هر طبقه انجام می گیرد.

کاربردها قفسه پانل راک چیست؟

پانل راک مناسب انبار بارهای پرحجم با وزن متوسط و سنگین است که قابلیت بارگذاری دستی توسط نیروی انسانی و یا لیفتراک مخصوص دارند.

به همین دلیل طراحی قفسه بندی باید با بررسی های دقیق انجام شود تا ذخیره سازی کالاها به صورت دستی با مشکل مواجه نگردد. این سیستم مناسب انبار کردن مواد اولیه کارخانجات و یا انبارهای میانی تولید همچون انبارهای ملزومات، قطعات یدکی و ابزار ها است.

جنس اجزای تشکیل دهنده قفسه پانل راک

همانطور که پیش تر بیان کردیم قفسه بندی پانل راک  برای ذخیره سازی کالا های سنگین و نیمه سنگین در انبارهای میانی و یا موارد اولیه تولیدی ها به کار می رود. از این رو لازم است مواد اولیه به کار رفته در تولید آن دارای کیفیت مناسبی باشند تا در طول زمان دچار زنگ زدگی و یا فرسایش نگردند.

مجموعه راکسازان از بهترین و مرغوب ترین آهن فولاد و بهترین پروفیل صنعتی درجه یک برای تولید اجزای سازنده این سیستم قفسه بندی استفاده می کند.

ضمن اینکه در موارد استفاده سردخانه ها و محیط های مرطوب، ورق گالوانیزه ضد زنگ برای ساخت اجزا این سیستم به کار گرفته می شود.

اجزای تشکیل دهنده

– قاب راک (فریم راک)، ستون های اصلی قفسه بندی پانل راک است. این فریم ها معمولا از ستون های رول فرمی، بیس پلیت و بادبندهای افقی یا مورب تهیه می گردند. فریم راک میانی در این روش به صورت مشترک استفاده می شود.

– بازوی راک در واقع همان بازویی افقی است که مکان نگهداشتن پانل است. بازویی نیز از مقاطع رول فرمی تهیه شده و کلیپ اتصال آن دارای 2 یا 4 ناخن است.

– پانل محل بارگذاری کالاها است و خود به روی بازوها قرار می گیرد. در این اتصال از پیچ و مهره استفاده نمی شود.

– پلکان پیش ساخته برای راهروبندی میان قفسه ها در ارتفاع به کار می رود.

– پانل پله بر روی قطعات مشبک پلکان پیش ساخته قرار می گیرد و کف راهروها و پلکان را می پوشاند.

– محافظ ستون، محافظ قاب، توری پشت و برخی الحاقات دیگر نیز وجود دارند که جهت افزایش ایمنی انبار و به درخواست مشتری قابل اجرا هستند.

ابعاد و اندازه ی استاندارد قفسه بندی پانل راک

ابعاد و اندازه ی استاندارد برای نصب و اجرای پانل راک به شرح زیر می باشد:

میزان تحمل بار در طبقات 500، 1000، 1800
ارتفاع قفسه بندی پانل راک 2 تا 12 متر
عرض قفسه بندی پانل راک 45، 70، 90، 120 سانتی متر
تعداد طبقات قابل اجرا 2 تا 5 طبقه می باشدروش های نصب و اجرای پانل راک
برای نصب و پیاده سازی قفسه بندی پانل راک در انبار ها، ابتدا ابعاد و اندازه ی راهرو ها با توجه به نوع محصول انبار طراحی می شود.

همچنین ارتفاع بین طبقات با توجه به نحوه ی بارگذاری طراحی می گردد که برای راحتی بارگذاری محصولات می توان از پلکان پیش ساخته استفاده کرد.

شما می توانید ابعاد و اندازه ی قفسه بندی مورد نظر خود را با توجه به فضا و محیطی که در اختیار دارید و محصولاتتان، به تیم متخصص راکسازان سفارش دهید. ما در کم ترین زمان و با بالا ترین کیفیت خدمات خود را به شما ارائه می دهیم.

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , قفسه فلزی در تهران , قفسه صنعتی در تهران , تولیدی قفسه فلزی انبار ، قفسه فلزی انباری ، تولید قفسه فلزی دارویی ، قفسه بندی تهران ، تولیدی قفسه در تهران ، تولیدی قفسه فروشگاهی در تهران ، تولیدی قفسه انباری در تهران ، تولیدی قفسه ، قفسه سازی تهران , بهترین برند قفسه ، قیمت قفسه فروشگاهی ، نمایندگی قفسه های فروشگاهی در تهران , فروش قفسه فلزی مشبک در تهران ، قیمت قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه ، کارخانه تولید قفسه فلزی در تهران ، ادرس کارخانه قفسه فلزی ، کارخانه قفسه سازی ، تولید قفسه هایپر مارکت ، تولید تجهیزات فروشگاهی در تهران ، تولید تجهیزات صنعتی در تهران , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه راک قیمت ,قفسه بندی انبار,قفسه فلزی,قفسه صنعتی,قفسه کارکرده,قفسه ساز,نصاب قفسه,قفسه فروشگاهی,قفسه ساز تهران,قفسه راک,نیم طبقه, تولید کننده قفسه راک, قیمت قفسه راک, پالت راک,راک تهران,قفسه دارویی,قفسه لوازم یدکی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.