طراحی قفسه مناسب خرده فروشی

طراحی قفسه مناسب خرده فروشی
28می

 طراحی فضای خرده فروشی بوسیله قفسه

طراحی قفسه مناسب خرده فروشی, برای مشتری، طراحی فضای خرده فروشی بوسیله قفسه شامل چندین چیز است: جادار، با طراوت، قابل توصیه، قابل اعتماد و مقرون به صرفه.

فضای خرده فروشی متفاوت با سوپر مارکت یا فروشگاه می باشد در خرده فروشی اقلام مارک دار را می توانید خریداری کنید ، فروشندگان در آن می توانند اقلام خود را به نمایش بگذارند و مصرف کنندگان را با استفاده از زیباسازی جذب کنند و فروش را افزایش دهند.

هر کسی نقش مشخصی در ایجاد یک محیط خرده فروشی دارد. برای ایجاد یک فروشگاه بی عیب و نقص، افکار و برنامه‌ های طراح داخلی، معمار و ارائه‌ دهنده تجهیزات نمایش مغازه و ارائه‌ دهنده راه‌ حل‌ های اتصالات سفارشی شما باید به درستی هماهنگ باشند.

طراحی قفسه مناسب خرده فروشی

فضاهای خرده فروشی ،مقصد نهایی خرید

مغازه های خرده فروشی از زمان طلوع تمدن وجود داشته اند. با وجود افزایش محبوبیت پلت فرم های خرید آنلاین، طرفدار خرید همچنان ترجیح می دهند در یک فروشگاه واقعی خرید خود را انجام دهند.

طبق مطالعات اخیر، 61 درصد خرده فروشی می باشند. این ترجیح بیشتر از این واقعیت ناشی می شود، که فروشگاه های فیزیکی یک تجربه خرید متمایز را ارائه می دهند.

از طراحی های ساده کف و نمایشگر های جذاب از نظر زیبایی شناختی گرفته تا نورپردازی استراتژیک و موارد دیگر، یک فضای خرده فروشی با طراحی زیبا با تجهیزات نمایشی فروشگاهی با کیفیت و راه حلهای نصب سفارشی باید هر چیزی را که یک مصرف کننده می خواهد ارائه دهد.

در نتیجه، داشتن یک منطقه خرده فروشی که برای مصرف کنندگان و خریداران ویترین شما جذاب باشد، ضروری است ما هیچ وقت نمی توانیم جنبه بودجه را دور از ذهن بگذاریم، توصیه نمی شود از ردیف بودجه خود خارج شوید و به سمت تامین کنند گان فروشگاهی بروید که راه حل هایی با برچسب قیمت گزاف ارائه می دهند.

به همین دلیل عاقلانه نیست که کیفیت را با قیمت یکسان کنیم. این بدان معناست که قیمت بالاتر همیشه کیفیت برتر را نوید نمی دهد.

شما باید به دنبال تولید کننده اتصالات فروشگاهی باشید، که راه حل های قفسه بندی  عالی را با قیمت مناسب ارائه دهد. در حالی که این ممکن است به تحقیقات سنگین و فشرده نیاز داشته باشد. اگر بهترین راه حل های قفسه بندی که به بودجه شما وفادار می ماند، به دست آورید، ارزش زمان و تلاش را دارد بنابراین، این چند نکته بود، که می تواند به شما در پیدا کردن بهترین سازنده و تامین کننده اتصالات فروشگاهی کمک کند.

قصد ما در اینجا این بود که شما را با زمینه ها و جنبه هایی که باید هنگام تماس با کارشناس قفسه بندی در نظر بگیرید آشنا کنیم. با پیروی از این نکات، می توانید تولید کننده یا تامین کننده خوب را، البته با بهترین قیمت، پیدا کنید.

سپس سفارش قفسه مورد نیاز خود را بدهید. این قفسه می تواند از هر نوعی حتی قفسه ایزی راک باشد. با این حال، اگر طراحی خرده فروشی را دلهره آور می بینید، ما می توانیم کمک کنیم هدف ما این است که ایده هایی برای توسعه فضای داخلی خرده فروشی چشم نواز به شما ارائه دهیم تا طرح کسب و کار شما بهترین در محله شما باشد.

چگونه فضای خرده فروشی خود را به سرزمین عجایب تبدیل کنیم

چیدمان کف ایده آل را انتخاب کنید

استراتژی که انتخاب می کنید، جریان کل فروشگاه، از جمله ورود و خروج از ترافیک را تعیین می کند. این یکی از اجزای ضروری هر فضای مغازه است، صرف نظر از اندازه چیدمان ایده آل کف به شما این امکان را می دهد که از فضای موجود حداکثر استفاده را ببرید. همه چیز در کسب و کار شما را در مکان مناسب خود قرار می دهد، از جمله:

  • قفسه ها و قفسه نمایشی
  •  صندوق پول و…

در نتیجه، شما باید جنبه هایی مانند متراژ مربع امکانات، جمعیت هدف و محصولاتی که ارائه می دهید را در نظر بگیرید.

وسایل روشنایی را در درجه اول قرار دهید

نورپردازی یک ویژگی کاربردی و زیبایی شناختی است، که نمی توان آن را نادیده گرفت. مشتریان به ندرت وارد کسب و کاری می شوند که غمگین و مأیوس کننده باشد، خواه از نور طبیعی اشباع شده باشد یا نباشد، با این حال تفاوتی بین نورپردازی جذاب و صرفاً غرق شدن فضا با نورهای روشن وجود دارد برای داشتن نور مناسب، محیط فروشگاه و همچنین اهداف خرده فروشی خود را در نظر بگیرید، با این حال، قانون طلایی نور را در نظر داشته باشید: همه تغییرات ارتفاع، طبقات، نمایشگر ها و جهت ها باید همیشه قابل مشاهده باشند.

از علائم عاقلانه استفاده کنید

تابلوها در موسسات خرده فروشی تقریباً بی سابقه هستند. مشتریان از علائم واضح سود زیادی خواهند برد ممکن است مقررات مغازه را توضیح دهد، دستورالعمل ها را ارائه دهد و به هدایت رفتار ایمن کمک کند. برای برجسته کردن ورودی های جدید، پیشنهادات تبلیغاتی و تخفیف ها، تابلوهای قابل مشاهده و چشم نواز نصب کنید.

یک تابلوی قابل مشاهده روی صندوق خود قرار دهید که سرویس ها و اتاقهای آزمایشی را نشان می دهد. تابلوهای خوب قرار داده شده، کل تجربه خرید مصرف کنند گان شما را بهبود می بخشد هنگامی که تابلوها مکان آنها را مشخص می کند، مشتریان می توانند به سادگی پرسنل راشناسایی کنند.

شامل وقفه های بصری

اگر کسب و کار شما وسایل یا راهروهای مشابهی دارد، مشتریان ممکن است از اقلام شما بگذرند. شما می توانید با ایجاد وقفه های بصری در راهروهای طولانی توجه خریداران را به محصولات خود جلب کنید.

این ممکن است از طریق علائم یا نمایشگاه های چشم نواز انجام شود برای تشویق مصرف کنند گان، بسیاری از سوپر مارکت ها، به ویژه آنهایی که تعداد راهروهای زیادی دارند، اغلب نمایشگر های عظیم و جذاب را در انتهای راهروهای خود قرار می دهند.

دسترسی را در اولویت قرار دهید

چه یک کسب و کار بزرگ یا کوچک داشته باشید، فضای خرده فروشی شما باید فضایی دوستانه و کاملاً کاربردی ایجاد کند.

دسترسی برای دستیابی به این امر ضروری است. وسوسه نشوید که کل طبقه را با نمایشگر ها پر کنید. به خاطر داشته باشید که مصرف کنند گان شما فضای زیادی برای راه رفتن با کیف های خرید و جوانان خود می خواهند.

می توانید با انجام کارهای زیر شکاف ایجاد کنید:

– خلاص شدن از شر بهم ریختگی ها

– نصب تابلو ها بر روی غرفه ها یا دیوارهای نمایشگاهی

– ازجمله رمپ ها یا پله های ورودی

– استفاده از نور برای روشن کردن فضا ها و مناطق تاریک

– ایجاد مسیرهای دسترسی و خروجی کافی

– سازماندهی فضا با توجه به کالا

– با استفاده از تجهیزات نمایش مغازه بادوام و راه حل های نصب سفارشی

با نمایشگر های خود جسارت داشته باشید

منطقه مغازه شما یک بوم نقاشی غول پیکر است. بنابراین، از آن بهره ببرید نمایشگر های خود را بزرگ و چشمگیر کنید. زمانی که بازرگانان متعددی برای جلب توجه یکسان مبارزه می‌ کنند، اغلب نیاز به اقدامات ظالمانه برای جلب توجه است.

نمایشگر های مبتنی بر موضوع را انتخاب کنید تا شامل اجزای طراحی بزرگتر باشد برای ایجاد یک تجربه خرید شگفت انگیز، از وسایل و تاسیسات در اندازه واقعی استفاده کنید.

مطمئن شوید که چیدمان شما به درستی تراز شده است

یک تاجر عاقل همیشه بزرگترین و جذاب ترین چیزها را نزدیک ورودی مغازه میگذارد. جدای از آن، مشاهده دقیق مشتریان شما به تعیین بهترین چیدمان برای فروشگاه شما کمک می کند، اطمینان حاصل کنید که طراحی آنها را مستقیماً به بزرگترین کالاها هدایت می کند.

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید.


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , ادرس کارخانه قفسه فلزی ،  ,قفسه بندی انبار,قفسه فلزی,قفسه صنعتی,قفسه کارکرده,قفسه ساز,نصاب قفسه,قفسه فروشگاهی,قفسه ساز تهران,قفسه راک,نیم طبقه, تولید کننده قفسه راک, قیمت قفسه راک, پالت راک,راک تهران,قفسه دارویی,قفسه لوازم یدکی, قفسه بندی انبار ,قفسه کارکرده , قفسه دست دوم, قفسه صنعتی ,نیم طبقه انبار, پالت باکس ,پالت, پانل راک ,پالت راک, نصب قفسه ,نصاب قفسه, خریدار قفسه , قفسه دست دوم ,تولید قفسه انبار , قفسه , قیمت قفسه ,اجرای قفسه بندی انبار ,قفسه بندی انبار کارخانه , قفسه فلزی ,قفسه صنعتی همه شهرستانها , قفسه در استان گیلان, قفسه انزلی ,قفسه صنعتی کرمان,
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.