خرید و فروش آنلاین قفسه

خرید و فروش آنلاین قفسه
11ژوئن

روش های خرید و فروش آنلاین قفسه

خرید و فروش آنلاین قفسه, انسان ها از قدیم به دنبال نظم و آراستگی محیط اطراف خود و سرو سامان دادن لوازم مورد نیاز روزمره خود بوده اند.

این موضوع به مرور باعث به وجود آن سازه هایی برای سازمان دهی و نظم دهی به ابزار های مختلف گردید. تا جایی که بشر با ابداع قفسه گام مهمی در این راستا برداشت.

قفسه ها را به طور کلی و بر اساس مصرف آن ها می توان به سه دسته صنعتی ، خانگی ، فروشگاهی تقسیم بندی نمود.

وجود انواع قفسه موجب شده است بتوان به روش های متعدد و متناسب با هر کالا چیدمان و نگهداری آن ها را انجام داد. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع قفسه های مناسب فروشگاه و صنعتی آشنا سازیم و تمامی اطلاعاتی که جهت خرید و به کارگیری آن ها نیاز دارید، در اختیارتان قرار دهیم.

خرید و فروش آنلاین قفسه

قفسه بندی از چه نظر دارای اهمیت است؟

قفسه ها را در مدل ها و طرح های مختلف تولید می‌کنند. بر همین اساس روش های نصب و موارد استفاده آن ها متفاوت می باشد. برخی از انواع شلف ها را خودایستا می نامند. از آن جهت که بدون اتصال به هر نوع تکیه گاه، می توانند با استفاده از پایه های خود بایستند و بنابراین متحرک می باشند. دسته ای دیگر مانند قفسه دیواری به دلیل نصب بر روی دیوار، ثابت بوده و کارایی متفاوتی با مدل خودایستا دارند.

همانطور که گفته شد، قفسه ها به منظور نظم بخشی به فضا و حفظ کالاها،استفاده می شوند.بنابراین قفسه بندی باعث می شود در کمترین زمان ممکن به لوازم مورد نیاز خود دسترسی داشته باشیم. همچنین شلف های فروشگاهی علاوه بر نمایش دادن محصولات به مشتریان، در ایجاد فضایی شیک و جذب کننده نقش بسزایی دارند.

انواع قفسه ها

بسته به این که قرار است چه نوع محصولاتی ذخیره و انبار شوند، این سازه از متریال متفاوتی تولید می‌شوند.

همانطور که پیش از این اشاره شد، قفسه ها یا مصرف خانگی دارند یا فروشگاهی و صنعتی.

قفسه های خانگی ممکن است پلاستیکی، چوبی یا فلزی باشند اما قفسه های صنعتی و فروشگاهی عمدتا از فلز ساخته می شوند.

با توجه به این که حوزه فعالیت مجموعه قفسه راکسازان غالبا در زمینه شلف های صنعتی فلزی می باشد، در ادامه جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه خواهیم کرد.

قفسه های فروشگاهی

کلیه مدلهای این نوع قفسه دارای سه طرح خودایستا (یکطرفه)، وسط فروشگاهی یا خودایستا دوطرفه و دیواری می باشند که انتخاب آن ها بر اساس نیاز، شکل فضا و مساحت در دسترس صورت می گیرد.

سوپرمارکتی: انواع سوپری بسیار ساده و شیک بوده و به طور معمول در ترکیب رنگی سفید و قرمز تولید می شوند. اجزاء تشکیل دهنده آن شامل پایه، صفحه و زاویه می باشد. طول صفحه های این قفسه 95 سانتی متر است اما طول های 50، 70 و 80 متری از این محصول نیز طراحی می شود. همچنین این صفحات با عرض های 20، 25، 30، 35 و 40 نیز تولید می‌شوند.

قفسه فروشگاهی: از جمله پرطرفدارترین و اقتصادی ترین نوع قفسه ها که گزینه مناسبی جهت نگهداری و عرضه محصولات فروشگاهی هستند.

بر روی این قفسه ها می توان تجهیزاتی از قبیل لیبل، قوس، پاخور، حفاظ و لایت‌باکس را نصب نمود و بدین ترتیب کارایی آن ها را وسعت بخشید.

این سازه ها به علت داشتن پل مقاومتی در زیر کفی هایی با ضخامت 0.7 میلی متر، دارای مقاومت بالایی است به طوری که در هر طبقه می توان حدود 100 کیلوگرم بار را قرار داد.

جالب است بدانید رنگ پیش فرض آن ها ترکیبی از سفید و قرمز می باشد اما شما می توانید رنگ های دلخواه مانند زرد، آبی و… را نیز سفارش دهید.

هایپری : فروشگاه های بزرگ از جمله هایپرمارکت ها نیازمند قفسه های مختلف در سراسر این مکان ها هستند تا به تناسب نوع محصولاتی که قرار است به فروش برسانند، آن ها را نگهداری کنند.

قفسه های هایپرمارکتی دارای دو مدل ایرانی و خارجی هستند. نوع خارجی این قفسه ها را طرح ترک نیز می گویند. قفسه های ترک دارای یک تفاوت بارز با نمونه ایرانی هستند و آن نوع متریال اولیه ای است که در ساخت آن ها به کار می رود.

در زیر کفی های این سازه ها نیز می توان پل مقاومتی یا ساپورت نصب نمود که این امر مقاومت آن ها را در برابر بارهای سنگین بالا می برد.

عامل دیگری که موجب افزایش مقاومت کفی ها در قفسه های هایپری می گردد، ضخامت 0.7 میلی متری آنها است که البته انواع 0.8 میلی متری نیز موجود می باشد.

دارندگان هایپرمارکت ها می توانند قفسه های مورد نظر خود را در ابعاد، رنگ و مدل مدنظر سفارشی سازی کنند.

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , قفسه فلزی در تهران , قفسه صنعتی در تهران , تولیدی قفسه فلزی انبار ، قفسه فلزی انباری ، تولید قفسه فلزی دارویی ، قفسه بندی تهران ، تولیدی قفسه در تهران ، تولیدی قفسه فروشگاهی در تهران ، تولیدی قفسه انباری در تهران ، تولیدی قفسه ، قفسه سازی تهران , بهترین برند قفسه ، قیمت قفسه فروشگاهی ، نمایندگی قفسه های فروشگاهی در تهران , فروش قفسه فلزی مشبک در تهران ، قیمت قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه ، کارخانه تولید قفسه فلزی در تهران ، ادرس کارخانه قفسه فلزی ، کارخانه قفسه سازی ، تولید قفسه هایپر مارکت ، تولید تجهیزات فروشگاهی در تهران ، تولید تجهیزات صنعتی در تهران , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه راک قیمت ,قفسه بندی انبار,قفسه فلزی,قفسه صنعتی,قفسه کارکرده,قفسه ساز,نصاب قفسه,قفسه فروشگاهی,قفسه ساز تهران,قفسه راک,نیم طبقه, تولید کننده قفسه راک, قیمت قفسه راک, پالت راک,راک تهران,قفسه دارویی,قفسه لوازم یدکی,قفسه بندی انبار, قفسه کارکردده, قفسه دست دوم, قفسه صنعتی, نیم طبقه انبار, پالت, باکس پالت, پانل راک, پالت راک, نصب قفسه, نصاب قفسه, خریدار قفسه دست دوم, تولید قفسه, انبار قفسه, قیمت قفسه, اجرای قفسه بندی انبار, قفسه بند انبار کارخانه, قفسه فلزی, قفسه صنعتی همه شهرستانها, مثلا قفسه در استان گیلان, قفسه انزلی, قفسه صنعتی کرمان,
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.