خریدار قفسه دست دوم

خریدار قفسه دست دوم
20ژوئن

خریدار انواع قفسه فلزی کارکرده

خریدار قفسه دست دوم, شرکت راکسازان خریدار قفسه های کارکرده و دست دوم با بالاترین پیشنهاد خریداری شده و به قیمت روز می باشد.

خرید در هر تناژ و متراژی و با هر کیفیت

خریدار انواع قفسه های (قفسه پیچ و مهره ای – قفسه راک صنعتی – قفسه سوپری و فروشگاهی – قفسه هایپر مارکتی – قفسه پانل پله بالکنی – استند جاحبوباتی و پفکی – چمیز چک اوت – توری مشبکی) در هر ضخامت و سایزی که موجود باشد.

خرید بصورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است.

خریدار قفسه دست دوم

قیمت و خرید قفسه بندی دست دوم

نکته ای که در اینجا مورد توجه می باشد این است که قیمت قفسه دست دوم یک عدد متغیر می باشد و عدد ثابتی برای قفسه دست دوم نمی توان تعیین کرد.

مثلا خود این ویژگی‌ها هم به عوامل متفاوتی بستگی دارد مثل : جنس قفسه، اینکه چند مدت کار کرده باشد، آیا پوسیدگی دارد یا خیر؟ و خیلی عوامل دیگر که می‌توان نام برد. اما بطور کلی قفسه‌بندی دسته دوم فکر خوبی برای جایگزین کردن قفسه جدید است به ویژه اگر فلزی هم باشد.

قفسه فلزی هم عمر طولانی‌تری دارد و هم کاربرد آن بیشتر میباشد. الان کافی است یک سرچ کوچک در گوگل بزنید و خودتان آگهی‌های فروش قفسه‌های دسته دوم را مشاهده کنید و رنج قیمتی دستتان می آید.

ویژگی‌های قفسه‌بندی‌های دست دوم

شاید بتوان گفت که تنها ویژگی قفسه بندی دست دوم، ارزان بودن آن است چون این قفسه ها با تقریبا نصف قیمت به فروش می‌رسد و یک صرفه جویی بسیار بزرگ برای انبارداران به حساب می‌آید و هزینه‌های انبارداری را به نصف می‌رساند.

اما این مزیت در برابرش، معایبی هم وجود دارد که توضیح می‌دهم. یکی از معایب بزرگ خرید قفسه دسته دوم، نداشتن کیفیت بالا است و این قفسه ها به دلیل استفاده زیادی که از آنها شده، به اندازه کافی مستحکم نیستند.
و مورد دوم، مبحث ظاهر قفسه بندی دست دوم است. این موضوع هم به این دلیل اتفاق میفتد که استفاده مکرر از قفسات در طول این همه سال، طبیعتا از شادابی و سالم بودن روزهای اول خیلی کم می کند و احتمال زنگ زدگی یا خوردگی مواد شیمیایی هم وجود دارد. قفسه بندی فلزی نو بخریم یا دست دوم؟

قفسه بندی فلزی نو و دست دوم از جمله سازه های موجود در بازار می باشند که برای طبقه بندی، چیدمان بار و کالا در انبار می توان از آنها استفاده کرد.

این قفسه ها از نظر ساختار تفاوتی با هم ندارند، اما کیفیت و کارایی آنها کاملا با هم متفاوت است و با قیمت های متفاوتی ارائه میشوند.

در ادامه راهنمای جامعی درباره اینکه قفسه بندی فلزی نو بخریم یا دست دوم و هر یک چه مزایا و معایبی دارند را ارائه خواهیم داد.

قفسه بندی فلزی نو

یکی از بهترین انتخاب هایی که برای تجهیز و خرید قفسه بندی انبار می توانید پیش رو داشته باشید، قفسه های فلزی نو هستند. این قفسه ها بعد از تولید استفاده نشده اند و به همین دلیل از سالم بودن آنها می توان مطمئن بود. قفسه های فلزی نو دارای تنوع بالایی هستند که از کاربردی ترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

قفسه بندی پالت راک
قفسه بندی راک کفپوشدار سبک و سنگین
قفسه بندی مشبک یا پیچ و مهره ای
قفسه بندی خودراهرو یا درایوین
قفسه کانتی لور
قفسه بندی کانتی راک
قفسه بندی شاتل درایوین
قفسه بندی فروشگاهی و اداری

قفسه بندی فلزی دست دوم

به دلایل مختلف برخی از صنایع و کسب و کارها قفسه های فلزی انبار که قبلا از آنها استفاده کرده اند را با قیمت ارزان به فروش می رسانند.

قفسه بندی فلزی دست دوم از ارزان ترین قفسه های موجود در بازار می باشد که ویژگی های مثبت و منفی متعددی دارد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید قفسه بندی فلزی نو بخرید یا دست دوم، بهتر است نگاهی به این قفسه ها بیاندازید.

مزایای قفسه بندی فلزی دست دوم

به عنوان تنها مزیت قفسه های دست دوم فلزی می توان به قیمت مناسب و ارزان آنها اشاره کرد. به همین دلیل این قفسه ها بسیار مورد توجه کسب و کارهایی قرار گرفته اند که با محدودیت بودجه مواجه هستند.

معایب قفسه فلزی دست دوم

بر اساس آنچه در طول متن اشاره شد، از مهم ترین معایب قفسه بندی فلزی دست دوم می توان به تنوع پایین، احتمال ترک و شکستگی و جوشکاری و تعمیر غیر استاندارد در بدنه و سایر اجزا و همچنین عدم نصب و اجرای استاندارد اشاره کرد.

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , قفسه فلزی در تهران , قفسه صنعتی در تهران , تولیدی قفسه فلزی انبار ، قفسه فلزی انباری ، تولید قفسه فلزی دارویی ، قفسه بندی تهران ، تولیدی قفسه در تهران ، تولیدی قفسه فروشگاهی در تهران ، تولیدی قفسه انباری در تهران ، تولیدی قفسه ، قفسه سازی تهران , بهترین برند قفسه ، قیمت قفسه فروشگاهی ، نمایندگی قفسه های فروشگاهی در تهران , فروش قفسه فلزی مشبک در تهران ، قیمت قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه ، کارخانه تولید قفسه فلزی در تهران ، ادرس کارخانه قفسه فلزی ، کارخانه قفسه سازی ، تولید قفسه هایپر مارکت ، تولید تجهیزات فروشگاهی در تهران ، تولید تجهیزات صنعتی در تهران , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه راک قیمت ,قفسه بندی انبار,قفسه فلزی,قفسه صنعتی,قفسه کارکرده,قفسه ساز,نصاب قفسه,قفسه فروشگاهی,قفسه ساز تهران,قفسه راک,نیم طبقه, تولید کننده قفسه راک, قیمت قفسه راک, پالت راک,راک تهران,قفسه دارویی,قفسه لوازم یدکی,قفسه بندی انبار, قفسه کارکردده, قفسه دست دوم, قفسه صنعتی, نیم طبقه انبار, پالت, باکس پالت, پانل راک, پالت راک, نصب قفسه, نصاب قفسه, خریدار قفسه دست دوم, تولید قفسه, انبار قفسه, قیمت قفسه, اجرای قفسه بندی انبار, قفسه بند انبار کارخانه, قفسه فلزی, قفسه صنعتی همه شهرستانها, مثلا قفسه در استان گیلان, قفسه انزلی, قفسه صنعتی کرمان,
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.