چیدمان در انبار چگونه است

چیدمان در انبار چگونه است
01ژوئن

چیدمان در انبار

چیدمان در انبار چگونه است, سوالی که شاید ذهن خیلی از ما را به خود درگیر کند این است که چیدمان انبار باید به چه صورت باشد.

چیدمان در انبار یکی از روش‌های مدیریت موثر منابع مادی شرکت‌ها می باشد. حالا سوال به وجود آمده این است که چیدمان مناسب به کدام تجهیزات نیاز دارد؟

اولین عامل نظم دهی که به ذهن ما میرسد قفسه است، قفسه های صنعتی دقیقا اولین گزینه برای مدیریت از فضا، ایمن سازی محصولات از هرگونه آسیب های احتمالی و آنی، سریع سازی فرایند های بارگذاری و سایر عملیات در انبار می‌باشد.

انبار: محل نگهداری، بارگیری، و تخلیه کالاهاست، قفسه های مناسب برای انبار تان شما را میتواند تا حدود زیادی از شر استرس بهم ریزی انبار تان خلاص کند.

قفسه های صنعتی در اندازه و انواع مختلف ساخته می شوند؛ قفسه صنعتی راک سنگین، قفسه ایزی راک و قفسه پیچ و مهره ای می‌باشد.

چیدمان در انبار چگونه است

انواع قفسه های مناسب برای انبار

قفسه راک صنعتی،قفسه پیچ ومهره ای

قفسه راک صنعتی دارای چند نمونه است، راک سنگین از جمله نمونه های راک صنعتی که برای بارگذاری در وزن های بالا انجام می شود؛ و تحمل وزن ۵۰۰ کیلو تا ۳ تن در هر طبقه به صورت گسترده را دارد.

این نمونه تا ارتفاع ۱۲متر قابل طراحی و اجراست. همچنین به صورت بازو تکی و دوبل نیزقابل اجراست.

دراین سازه امکان استفاده ازپالت زیر باری و راک پالت بجای کفپوش وجود دارد.

به دلیل بالا بودن حجم و وزن کالاهایی که روی این سازه بارگذاری به وسیله‌ی تجهیزاتی مثل استاکر وجک پالت انجام می‌شود.

قفسه صنعتی سنگین

چیدمان در انبار چگونه است

این نوع از قفسه صنعتی طراحی و نصب در انبار یا سوله های میشود که محصولات سنگین را بتوانند در خود جا دهد که هدف اصلی طراحی و نصب آن بهینه سازی فضای انبار است.

قفسه‌های صنعتی راک سنگین؛ مستحکم و مقاوم ساخته شده‌اند که بتواند در برابر سایش روزانه ناشی از سفارش گیرندگان، ضربه لیفتراک و دمای شدید مقاومت کنند.

از مزیت های این قفسه ها میتوان نکات زیر را یاد آور شد:
توانایی بارگذاری تا 3000 کیلوگرم/3تن به ازای هر طبقه را دارد.
استحکام بالا و مقاوم در برابر ضربه ناشی از کالاها و وسایل حمل بار مانند جک-پالت یا استاکر.
جابجایی اجناس و کالاها با وسایل بارگذاری همچون جک و پالت یا استاکر.
ارتفاع ابتدایی از 1 متر و در صورت ضرورت الی 12 متر امکان طراحی و اجرا را دارد.
امکان طرح و ساخت بازویی آن به دو شکل تکی لایه و دوبل لایه میباشد.
امکان استفاده از پالت پلاستیکی یا آهنی بجای کفپوش وجود دارد.
قابلیت نصب و جمع آوری آسان را دارد.
اجزای تشکیل دهنده آن: بازویی، کف پوش و قاب راک میباشد، بار گذاری آن توسط جک پالت و استاکر صورت میگیرد.

نمونه پروژه قفسه های صنعتی سنگین

 

قفسه های راک نیمه سنگین

راک نیمه سنگین ایزی راک نسبت به قفسه صنعتی راک سنگین تحمل بار کمتری دارد و کار آمد برای بارهای متوسط/نیمه سنگین است

شما میتوانید بدون وسیله مثل جک پالت و استاکر کالا ها را در طبقات آن جابجا کنید، اندازه تحمل بار این نوع قفسه ها به 300 کیلوگرم به ازای هر طبقه ممکن است.

بیشتر برای کالا هایی که ظریف یا شکننده هستند مورد استفاده قرار میگیرند این قفسه مقرون به صرفه و ایده آل میباشد. همچنان به شما کمک می کند تا از هزینه های ناخواسته به دلیل شکستگی جلوگیری کنید.

قابلیت تنظیم طبقات به اندازه دلخواه نمای ظریف چیدمان راحت نصب و جمع آوری سریع و طبقه بندی کالاها از جمله ویژگی های این مدل قفسه است.

قفسه ایزی راک با تحمل وزن کمتر نسبت به راک سنگین توانایی بارگذاری تا ۳۰۰ کیلو در هر طبقه بصورت گسترده و بطور مستقیم توسط خود کاربر را می دهد.
یعنی به شما توانایی چیدن کالا در انبار را بدون نیاز به استاکر و جک پالت را می دهد. تمام نمونه های قفسه راک صنعتی از اجزای اصلی بازویی، قاب‌راک، کفپوش تشکیل شده اند که در ابعاد آنها تفاوت وجود دارد.
رنگ قاب‌راک درایزی راک آبی و رنگ بازویی ها نارنجی وکفپوش سفید است.
اندازه و ارتفاع قاب‌راک بصورت ۱ متر،۲متر،۲.۵ مترو۳متر میباشد که در ارتفاع یک متر با این سازه ایزی راک به عنوان میز راک یا میزمونتاژ کاربرد دارد. اندازه بازویی ها هم بصورت۱متر،۱.۵مترو۲متروجوددارد.
ایزی راک بصورت سفارشی در رنگ دلخواه مشتری قابل تولید است.

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید.


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , ادرس کارخانه قفسه فلزی ،  ,قفسه بندی انبار,قفسه فلزی,قفسه صنعتی,قفسه کارکرده,قفسه ساز,نصاب قفسه,قفسه فروشگاهی,قفسه ساز تهران,قفسه راک,نیم طبقه, تولید کننده قفسه راک, قیمت قفسه راک, پالت راک,راک تهران,قفسه دارویی,قفسه لوازم یدکی, قفسه بندی انبار ,قفسه کارکرده , قفسه دست دوم, قفسه صنعتی ,نیم طبقه انبار, پالت باکس ,پالت, پانل راک ,پالت راک, نصب قفسه ,نصاب قفسه, خریدار قفسه , قفسه دست دوم ,تولید قفسه انبار , قفسه , قیمت قفسه ,اجرای قفسه بندی انبار ,قفسه بندی انبار کارخانه , قفسه فلزی ,قفسه صنعتی همه شهرستانها , قفسه در استان گیلان, قفسه انزلی ,قفسه صنعتی کرمان,
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.