فاکتور های قفسه سازی خوب

فاکتور های قفسه سازی خوب
09نوامبر

فاکتور های قفسه سازی خوب

یک سیستم قفسه بندی خوب باید سبک و با دوام باشد، همچنین باید قادر باشد بارهای بسیار سنگین را نگه داری کند.احتمالا خودتان این موضوع را میدانید و قبول دارید، چرا که میخواهید از آن برای نگهداری چندین تن کالا و تجهیزات با ارزش استفاده کنید.

اما چه چیز به شما در مورد تجهیزاتی که قرار است برای قفسه بندی انبار استفاده کنید ، اطمینان خاطر میدهد که در مواجهه با تیم سازنده مورد نظرتان بتوانید اعتماد کنید که برای شما ساختاری ایجاد کند که قوی و محکم، و مناسب برای شرایط سخت و چالشی باشد؟
در حقیقت این به ما بستگی دارد تا چطور اعتماد شما را سر این موضوع بدست بیاریم، ما اینکار را با ترکیب کردن عوامل و فاکتور های مختلف برای ساختن تجهیزات نگهداری مواد و کالاها انجام میدهیم که در اینجا نگاهی به آنها می اندازیم:

ویژگیهای قفسه و تجهیزات نگهداری مواد و کالا ایمن و محکم:

مواد اولیه خوب

مواد اولیه خوب بین مهمترین فاکتور های ساختن تجهیزات نگهداری ، قابل اتکا و قوی قرار میگیرد.استفاده از فلز های کوالیتی یا با کیفیت بالا، باعث می شود تجهیزات بتوانند وزن بیشتر در جهات بیشتری از بارگذاری را بدون خم شدن تحمل کنند.

طراحی هوشمندانه

طراحی یک فاکتور متمایز و مهم دیگر است. با ساپورت مناسب و مورب سازه بدون آسیب دیدن میتواند صدها کیلوگرم بار را نگهداری نماید. از طریق همین اصل، سازه هایی که با فلز قوی ساخته شده باشند میتوانند چندین تن وزن را تحمل کنند.

فضا سازی مناسب

فاصله گذاری در قفسه بسیار مهم است، چرا که قفسه باید قادر باشد تا کالا های با اندازه های مختلف را داخل خودش جا دهد. گر چه بیش از حد بزرگ گرفتن طول یا عرض میتواند باعث شود تا توانایی نگهداری قفسه ها برای نگهداری بارهای سنگین کاهش پیدا کند، پیدا کردن مناسب ترین طول و عرض و در کل ابعاد مناسب مسئله خیلی مهمی است. استفاده از ابعاد مناسب باعث میشود سازه شما کارآمد و قوی باشد.

فاکتور های قفسه سازی خوب

فاکتور های قفسه سازی خوب

همچمنین فاکتور های دیگری هستند که بجز قفسه ها اهمیت دارند:

زمین محکم و مقاوم

یک قفسه و سازه خیلی محکم بر روی یک زمین ضعیف قادر نیست به اندازه ای که قفسه محکم روی زمین محکم بار تحمل میکند وزن تحمل کند. چرا که در نهایت تمام نیروی وزن از عمود به زمین وارد میشود. پس مطمئن شوید که زمین انبار شما قادر است که وزن کالاهایتان را تحمل کند.

توزیع وزن

استفاده از حداکثر ظرفیت یک واحد قفسه بندی به بارگذاری برابر ارتباط دارد. اگرسازه ای میتواند مثلا شش تن وزن را تحمل کند در حالت ماکزیمم ، باید وزن را بصورت برابر روی کل واحد پخش کنید (که به آن اصطلاحاً بار گسترده یکنواخت می گویند). اگر همه ی فشار روی یک طرف باشد به این معنیست که ظرفیت حمل بار کاهش پیدا میکند.

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , قفسه فلزی در تهران , قفسه صنعتی در تهران , تولیدی قفسه فلزی انبار ، قفسه فلزی انباری ، تولید قفسه فلزی دارویی ، قفسه بندی تهران ، تولیدی قفسه در تهران ، تولیدی قفسه فروشگاهی در تهران ، تولیدی قفسه انباری در تهران ، تولیدی قفسه ، قفسه سازی تهران , بهترین برند قفسه ، قیمت قفسه فروشگاهی ، نمایندگی قفسه های فروشگاهی در تهران , فروش قفسه فلزی مشبک در تهران ، قیمت قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه ، کارخانه تولید قفسه فلزی در تهران ، ادرس کارخانه قفسه فلزی ، کارخانه قفسه سازی ، تولید قفسه هایپر مارکت ، تولید تجهیزات فروشگاهی در تهران ، تولید تجهیزات صنعتی در تهران , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه راک قیمت ,
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.