انواع استند

انواع استند
14آوریل

محبوب ترین انواع استند تبلیغاتی

انواع استند, در دنیای مدرن و دیجیتال امروزی همه صنایع تحت تاثیر فناوری دیجیتال هستند و صنعت چاپ هم از این قاعده مستثنا نبوده و نیست. اما با وجود انواع تبلیغات دیجیتالی همچنان تبلیغات چاپی و سنتی و استفاده از انواع استند جایگاه خود را در بین اقشار مختلف جامعه دارد.

همچنان استفاده از انواع استند تبلیغاتی و بنرها به عنوان یکی از ارزان‌ترین و موثرترین راه‌های تبلیغات تاثیرگذار بر مخاطب به شمار می‌روند. در این مقاله قصد داریم در مورد انواع استندهای تبلیغاتی موجود در بازار صحبت کنیم تا در هنگام نیاز بتوانید مناسب‌ترین و بهترین نوع آن را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

انواع استند

نکات قابل توجه در انتخاب استند

اگر قصد خرید استند تبلیغاتی را دارید قبل از اقدام به خرید حتما به نکات زیر توجه کنید:

• محل استفاده از آن

• طول عمر و مدت زمان ماندگاری

• قابل حمل بودن

• وزن و نوع متریال

استند تبلیغاتی چیست ؟

استند نوعی سازه است که با استفاده از آن قادر خواهیم بود، انواع تبلیغات چاپی که با متریال مختلف ساخته شده است را بر روی پایه مخصوص و در معرض دید عموم قرار دهیم. کاربرد استندها در جاهای پر رفت و آمد و یا در نقطه فروش می باشد.
این نوع تبلیغات بسیار مقرون به صرفه است و در هر کسب و کاری مورد استفاده قرار می گیرد. انواع استندها علاوه بر کاربردی که در تبلیغات دارند می توان از آنها در امور اطلاع رسانی نیز استفاده کرد.
از استندها در نمایشگاه‌ها در مراکز خرید، مقابل فروشگاه‌ها و در مکان‌هایی مانند ادارات برای ارائه گزارشات استفاده می شود.
از حسن های دیگری که استند دارد اینست که مستقیم در مقابل روی مخاطبان قرار می گیرد و به راحتی می‌توان آنرا جابه‌جا کرد.

کاربرد استند

استفاده از استندها در نمایشگاه‌ها
در انواع فروشگاه‌ها و مراکز خرید
برای اطلاع رسانی در ادارات و سمینارها
در معابر و گذرگاه‌ها، هتل‌ها و کنفرانس‌ها

انواع استند تبلیغاتی

استند پاپ آپ یک سازه فلزی همراه با کیف مخصوص سازه می باشد این سازه دارای میله های فلزی است که به راحتی باز می شود.
درون کیف خط کش‌هایی از جنس فلز قرار دارد که بین تقاطع سازه‌های آن نصب می شود و سازه استند پاپ آپ را دارای مقاومت بیشتر می کند.
روی استند پاپ آپ، چاپ پلات لمینت استفاده می شود.

ارتفاع استند پاپ آپ ها تقریباً همه در حدود 230 سانتی متر می باشد؛ و تفاوت آنها در طول آنهاست. اگر گفته شود استند پاپ آپ 3*3 منظور استندی با طول و عرض 3*3 متر نمی باشد بلکه منظور تعداد شبکه های داخلی است که استند پاپ آپ را ایجاد می کند.

استند رومیزی

یک نوع استند طبقاتی است که برای جای گیری اجناس با ابعاد کوچک طراحی شده است که بیشترین کاربرد را در لوازم آرایشی و بهداشتی دارد مثل جای لاک.

استند زمینی یا ایستاده

این نوع استند نسبت به سایر استندها ابعاد بزرگتری دارد و می تواند تبلیغات را به صورت گسترده تری به نمایش بگذارد.

استند ایکس

یک استند از نوع ایستاده است که می توان بنر بر روی آن نصب کرد.

استند جا کاتالوگی

این استندها به دو صورت رومیزی و طبقاتی طراحی می شوند و برای قرارگیری کاتالوگ های مربوط به محصولات مناسب است.

استند چرخشی

استندهای چرخشی دارای یک پایه گردان هستند که توسط این پایه های گردان قفسه های استند به طور 360 درجه چرخش می خورد و کلیه وسایل و تجهیزات جاسازی شده در داخل استند به طور کامل مورد رویت مشتریان واقع می شود.

استند چرخشی طوری طراحی شده است که زاویه دید 360 درجه ایجاد می کند و مخاطب می تواند از هر زاویه به خوبی آن را رویت کند.

استند قاب فنری

استند قاب فنری نیز نوعی استند است که دارای چهار گوشه پلاستیکی و فنربه اضافه لوله های فلزی می باشد و قابل نصب شدن بر روی سطوح مختلف می باشد.

استند قاب فنری، در مدارس، مراکز عمومی، نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.
در تهیه استند قاب فنری محدودیت در ابعاد ندارد اما بهتر است که از 300 سانتی متر در طول و عرض تجاوز نکند.

پنل نمایشگاهی

پنل نمایشگاهی نوعی استند است که از لت های 50*70 سانتی متر در کنار هم تشکیل شده است؛ البته پنل نمایشگاهی می توان با توجه به سایز غرفه و یا محل نصب شما بصورت سفارشی آماده گردد.

انواع دیگری از استند نیز داریم مانند استند سه پایه بوم، استند جا بروشوری و … که البته در بالا پر کاربردترین آنها را معرفی کرده ایم.

حرف آخر:

امیدواریم که از این وبلاگ استفاده لازم رو برده باشید.

دیگر وبلاگ های ما را نیز مطالعه بفرمایید


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , قفسه فلزی در تهران , قفسه صنعتی در تهران , تولیدی قفسه فلزی انبار ، قفسه فلزی انباری ، تولید قفسه فلزی دارویی ، قفسه بندی تهران ، تولیدی قفسه در تهران ، تولیدی قفسه فروشگاهی در تهران ، تولیدی قفسه انباری در تهران ، تولیدی قفسه ، قفسه سازی تهران , بهترین برند قفسه ، قیمت قفسه فروشگاهی ، نمایندگی قفسه های فروشگاهی در تهران , فروش قفسه فلزی مشبک در تهران ، قیمت قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه ، کارخانه تولید قفسه فلزی در تهران ، ادرس کارخانه قفسه فلزی ، کارخانه قفسه سازی ، تولید قفسه هایپر مارکت ، تولید تجهیزات فروشگاهی در تهران ، تولید تجهیزات صنعتی در تهران , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه راک قیمت ,قفسه بندی انبار,قفسه فلزی,قفسه صنعتی,قفسه کارکرده,قفسه ساز,نصاب قفسه,قفسه فروشگاهی,قفسه ساز تهران,قفسه راک,نیم طبقه, تولید کننده قفسه راک, قیمت قفسه راک, پالت راک,راک تهران,قفسه دارویی,قفسه لوازم یدکی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.